Hrací automat Queen of Wonderland Megaways


Queen of Wonderland Megaways

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Queen of Wonderland Megaways | Hraj online

Hlavním motivem výherního automatu Queen of Wonderland Megaways jsou pohádky, jde o moderní online automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Sazka. Slot Queen of Wonderland Megaways nabídne šest válců a na nich sedm řad které dohromady poskytnou až 117649 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 1000 Kč. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Štěstí vám může přinést symbol Bonus. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, spouští deset Free Spinů.

Queen of Wonderland Megaways – informace o výherním automatu

Queen of Wonderland Megaways
Výrobce: iSoftbet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 6
Počet herních řad: 7
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,03% – 96,86%

Online Výherní Automat Queen of Wonderland Megaways – prohlédněte si jej


Jak na online výherní automat Queen of Wonderland Megaways?

Sedm hracích řad na šesti válcích nabídne až 117649 výherních možností. Moderní online automat Queen of Wonderland Megaways nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru mohou na automatu Queen of Wonderland Megaways umožnit také symboly Bonus a Wild.

Online Automat Queen of Wonderland Megaways, kde si zahrát

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se