Hrací automat Queen’s Day Tilt


Queen’s Day Tilt

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Queen’s Day Tilt | Hraj online

Klasické výherní automaty reprezentuje automat Queen’s Day Tilt, který vás pobaví v tématu se středověkými symboly. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Queen’s Day Tilt. Za sázku v rozpětí od 0,1 až do 100 Kč nabídne až nespočet výherních linií. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Online Slot Queen’s Day Tilt a jeho parametry

Queen’s Day Tilt
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,36%

Obrázky ze hry z online slotu Queen’s Day Tilt


Ovládání online automatu Queen’s Day Tilt

Tři hrací řady na třech válcích nabídnou až nespočet výherních možností. Na klasickém online výherním automatu Queen’s Day Tilt si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Z vysoké výhry se na automatu Queen’s Day Tilt můžete radovat také díky symbolu Wild.

Kde si zahrát na online slotu Queen’s Day Tilt

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se