HracĂ­ automat Rise of Merlin


Rise of Merlin

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Rise of Merlin | Hraj online

Online slot Rise of Merlin se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou draci. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Online Automat Rise of Merlin má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Online Výherní Automat Rise of Merlin a jeho parametry

Rise of Merlin
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,58%

Galerie výherního automatu Rise of Merlin


Jak se hraje automat Rise of Merlin?

Výherních možností na online výherním automatu Rise of Merlin je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Moderní online automat Rise of Merlin nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Zábava při hraní online automatu Rise of Merlin je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Kde je možné si zahrát slot Rise of Merlin

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se