Automat

Hrací automat White King II


White King II

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


White King II | Hraj online

Online výherní automat White King II se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou zvířata. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Fortuny. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne slot White King II. Za sázku v rozpětí od 0,01 až do 400 Kč nabídne až 40 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 5 otočení zdarma.

Online Slot White King II a jeho údaje

White King II
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,01
Maximální sázka: 400
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 91,4%

Prohlédněte si online výherní automat White King II

White King II
White King II

Jak se hraje automat White King II?

Až 40 výherních možností nabízí online automat White King II na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu White King II umožní nastavit rozpětí sázky 0,01 až 400 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu White King II můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot White King II

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se