Automat

Hrací automat Wizard of Gems


Wizard of Gems

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Wizard of Gems | Hraj online

Wizard of Gems je online výherní automat s diamantovými symboly, jde tématem o moderní online slot. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2 až do 50 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 10 otočení zdarma.

Souhrn informací o online výherním automatu Wizard of Gems

Wizard of Gems
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,66%

Obrázky ze hry z výherního automatu Wizard of Gems


Jak se hraje automat Wizard of Gems?

Výherních možností na online slotu Wizard of Gems je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Wizard of Gems umožní nastavit rozpětí sázky 2 až 50 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Wizard of Gems také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Wizard of Gems

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se