Hrací online slot 5 Ages of Gold


5 Ages of Gold

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


5 Ages of Gold | Online automat na zkoušku

5 Ages of Gold je online slot s antickými symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Fortuny. Hrací automat 5 Ages of Gold nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 243 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 9 Kč a maximálně až 900 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma.

Údaje online výherního automatu 5 Ages of Gold

5 Ages of Gold
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 9
Maximální sázka: 900
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,12%

Podívejte se na online výherní automat 5 Ages of Gold


5 Ages of Gold, jak ovládat?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 243 výherních možností. Moderní online slot 5 Ages of Gold nabízí sázku až 900 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. K velmi vysoké výhře se na automatu 5 Ages of Gold můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Online Slot 5 Ages of Gold, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se