Hrací online slot Book of Sheba – The Golden Book


Book of Sheba – The Golden Book

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Book of Sheba – The Golden Book | Online automat na zkoušku

Online Automat se symboly Egypta, to je moderní online slot Book of Sheba – The Golden Book. Tento online slot na vás čeká v casinu Sazka. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 40 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastavením 3 symbolů Free Spins na hracím poli spustíte Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma.

Online Slot Book of Sheba – The Golden Book a jeho údaje

Book of Sheba – The Golden Book
Výrobce: iSoftbet
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 40
Maximální výhra: 406460
Výhernost: 96%

Online Slot Book of Sheba – The Golden Book – prohlédněte si jej


Ovládání a hra na automatu Book of Sheba – The Golden Book

10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Book of Sheba – The Golden Book. Book of Sheba – The Golden Book je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 40 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Book of Sheba – The Golden Book můžete také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Kde je možné si zahrát slot Book of Sheba – The Golden Book

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se