Automat

Hrací online slot Fire Joker


Fire Joker

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Fire Joker | Online automat na zkoušku

Hlavním motivem online Automatu Fire Joker je ovoce, jde o moderní online výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Jde o slot se třemi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Žolíkový symbol JOKER zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Informace o online automatu Fire Joker

Fire Joker
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 96,15%

Online Automat Fire Joker – prohlédněte si jej


Hraní online automatu Fire Joker

5 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Fire Joker. Fire Joker, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Kde je možné si zahrát slot Fire Joker

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se