Automat

Hrací online slot Fu Er Dai


Fu Er Dai

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Fu Er Dai | Online automat na zkoušku

Výherní automat Fu Er Dai se řadí mezi moderní online výherní automaty se symboly Číny. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Online Automat Fu Er Dai má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Když v herním poli zastavíte dva symboly WILD, vyhráváte 5 free-spinů.

Fu Er Dai – informace o výherním automatu

Fu Er Dai
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,51%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Fu Er Dai


Ovládání online slotu Fu Er Dai

Až 10 výherních možností nabízí online automat Fu Er Dai na pěti válcích a třech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Fu Er Dai umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 100 Kč na otočku. Zábava při hraní online výhernímho automatu Fu Er Dai je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild.

Kde si můžete zahrát online automat Fu Er Dai

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se