Automat

Hrací online slot Hainan Ice


Hainan Ice

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Hainan Ice | Online automat na zkoušku

Moderní online automaty reprezentuje automat Hainan Ice, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Fortuna. Automat Hainan Ice nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 25 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 750 Kč. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem, který se multiplikuje. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Souhrn informací o online výherním automatu Hainan Ice

Hainan Ice
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 750
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,82%

Online Výherní Automat Hainan Ice – podívejte se na něj


Ovládání výherního automatu Hainan Ice

Výherních možností na online výherním automatu Hainan Ice je celkem 25 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na výherním automatu Hainan Ice můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 5 až 750 Kč na jednu otáčku. Nečekanou výhru může na automatu Hainan Ice umožnit také symbol Wild.

Kde si můžete zahrát online automat Hainan Ice

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se