Automat

Hrací online slot House of Doom


House of Doom

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


House of Doom | Online automat na zkoušku

Hlavním motivem online slotu House of Doom jsou upíři, jde o klasický výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 200 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Štěstí vám může přinést symbol Bonus. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, spouští deset Free Spinů. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte až 20 x vaší sázku.

Parametry online výherního automatu House of Doom

House of Doom
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,11%

Koukněte se na online slot House of Doom


Hraní výherního automatu House of Doom

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu House of Doom poskytnou až 10 výherních variant. House of Doom je klasickým výherním automatem s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Zábava při hraní online automatu House of Doom je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus, Wild a Scatter.

Kde si můžete zatočit na online automatu House of Doom

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se