Hrací online slot Pearls of India


Pearls of India

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Pearls of India | Online automat na zkoušku

Pearls of India je výherní automat s antickými symboly, jde tématem o moderní online automat. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Hrací Automat Pearls Of India má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 50 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se 25x symbol Bonus v herním poli, získáváte až 250-ti násobek sázky. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Pearls of India – informace o online slotu

Pearls of India
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,87%

Koukněte se na online slot Pearls of India


Ovládání online automatu Pearls of India

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Pearls of India poskytnou až 20 výherních variant. Jako každý moderní online automat i Pearls of India umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 50 Kč. Překvapivé výhry mohou na slotu Pearls of India přinést také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Pearls of India

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se