Automat

Hrací online slot Samba Carnival


Samba Carnival

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Samba Carnival | Online automat na zkoušku

Samba Carnival je výherní automat s karnevalovými symboly, jde tématem o moderní výherní automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Výherní Automat Samba Carnival má tři hrací řady a pět válců na kterých je 15 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Online Slot Samba Carnival a jeho údaje

Samba Carnival
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 329287,5
Výhernost: 95,78%

Koukněte se jak vypadá online slot Samba Carnival


Jak se hraje automat Samba Carnival?

15 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Samba Carnival. Na moderním online automatu Samba Carnival si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online automatu Samba Carnival je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Kde si můžete zahrát online automat Samba Carnival

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se