Hrací online slot Spina Colada


Spina Colada

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Spina Colada | Online automat na zkoušku

Výherní automat Spina Colada se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly drinků. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 25 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 125 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Výherní Automat Spina Colada a jeho údaje

Spina Colada
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 125
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,30%

Koukněte se jak vypadá online výherní automat Spina Colada


Jak na výherní automat Spina Colada?

Až 25 výherních možností nabízí online slot Spina Colada na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním online výherním automatu Spina Colada můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 125 Kč na jedno otočení. Překvapivé výhry může na slotu Spina Colada přinést také symbol Wild.

Kde si zahrát na online slotu Spina Colada

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se