Automat

Hrací online slot Star Joker


Star Joker

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Star Joker | Online automat na zkoušku

Klasický online slot Star Joker jehož hlavním motivem jsou ovoce. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč. Zástupný symbol Hvězda nahrazuje všechny symboly. Pokud se symbol Joker objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 10 volných zatočení zdarma.

Online Výherní Automat Star Joker a jeho údaje

Star Joker
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,25%

Koukněte se jak vypadá online slot Star Joker


Star Joker, jak ovládat?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 10 výherních možností. Samozřejmě na online slotu Star Joker můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,1 až 100 Kč na jednu otáčku. Nečekanou výhru mohou na automatu Star Joker umožnit také symboly Wild a Free-Spin.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Star Joker

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se