Hrací online slot Tiki Paradise


Tiki Paradise

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Tiki Paradise | Online automat na zkoušku

Klasické online sloty reprezentuje výherní slot Tiki Paradise, který vás pobaví v tématu s antickými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Fortuny. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 1000 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Free Spins a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma.

Souhrn informací o výherním automatu Tiki Paradise

Tiki Paradise
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 250000
Výhernost: 91,93%

Online Slot Tiki Paradise – podívejte se na něj


Ovládání a hra na automatu Tiki Paradise

Na online výherním automatu Tiki Paradise je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací. Samozřejmě na online výherním automatu Tiki Paradise můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,2 až 1000 Kč na jednu otáčku. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Free-Spin.

Kde je možné si zahrát slot Tiki Paradise

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se