Hrací online slot Zelené dobrodružství


Zelené dobrodružství

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Zelené dobrodružství | Online automat na zkoušku

Zelené dobrodružství je online výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o moderní online automat. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Sazka. Slot Zelené dobrodružství to je čtyři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabízí až 81 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Zobrazí-li se 1x symbol Multiplier WILD na herním poli, získáváte 2-ti násobek vaší sázky.

Online Výherní Automat Zelené dobrodružství a jeho parametry

Zelené dobrodružství
Výrobce: Apollo
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 4
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 320000
Výhernost: 85% – 99%

Koukněte se jak vypadá online automat Zelené dobrodružství


Hra a ovládání výherního automatu Zelené dobrodružství

Zelené dobrodružství slot má čtyři válce a tři hrací řady, které nabízejí 81 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Zelené dobrodružství umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Výhry na online automatu Zelené dobrodružství vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Kde si zahrát na online slotu Zelené dobrodružství

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

JeštÄ› nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? VytvoĹ™te si ji co nejdříve, Sazka totiĹľ nabĂ­zĂ­ vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 300 korun! 300 obdržíte za ĂşplnĂ© dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ mĹŻĹľete zĂ­skat ke svĂ©mu prvnĂ­mu vkladu.

Registrovat se