Online automat Apocalyptic Wild


Apocalyptic Wild

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Apocalyptic Wild | Jak hrát zdarma

Klasický online automat Apocalyptic Wild jehož hlavním motivem jsou Egypt. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má čtyři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 26 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol čísla a to alespoň 4x, spustí se Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma.

Informace o online automatu Apocalyptic Wild

Apocalyptic Wild
Výrobce: Adell
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00%

Obrázky ze hry z online automatu Apocalyptic Wild


Jak na online automat Apocalyptic Wild?

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 26 výherních variant. Samozřejmě na online automatu Apocalyptic Wild můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 1000 Kč na jednu otáčku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Apocalyptic Wild můžete také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Kde je možné si zahrát slot Apocalyptic Wild

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se