Automat

Online automat Aztec Idols


Aztec Idols

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Aztec Idols | Jak hrát zdarma

Moderní online výherní automat Aztec Idols jehož hlavním motivem jsou antika. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport. Výherní Automat Aztec Idols to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,02 až do 15 Kč nabízí až 15 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete až 150x hodnotu vašeho vkladu. Skvělý symbol Free Spins, pokud se v herním poli objeví minimálně 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 15 volných zatočení zdarma.

Aztec Idols – souhrn údajů o online slotu

Aztec Idols
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,02
Maximální sázka: 15
Maximální výhra: 340880
Výhernost: 96,65%

Podívejte se na online výherní automat Aztec Idols


Ovládání a hra na slotu Aztec Idols

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 15 výherních variant. Jako každý moderní online automat i Aztec Idols umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,02 Kč a 15 Kč. Zábava při hraní online výhernímho automatu Aztec Idols je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus, Wild a Free-Spin.

Kde je možné si zahrát slot Aztec Idols

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se