Online automat Banana Rock


Banana Rock

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Banana Rock | Jak hrát zdarma

Hlavním motivem online slotu Banana Rock jsou zvířata, jde o moderní online slot. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot Banana Rock. Za sázku v rozpětí od 0,1 až do 200 Kč nabídne až 10 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 2x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Banana Rock – informace o online slotu

Banana Rock
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,60%

Obrázky ze hry z výherního automatu Banana Rock


Ovládání a hra na automatu Banana Rock

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Na moderním online slotu Banana Rock si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do 200 Kč na jednu otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Banana Rock také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Banana Rock

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se