Online automat Better Wilds


Better Wilds

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Better Wilds | Jak hrát zdarma

Moderní online slot Better Wilds jehož hlavním motivem jsou BAR. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna. 25 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1,5 až do 900 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Souhrn parametrů online výherního automatu Better Wilds

Better Wilds
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1,5
Maximální sázka: 900
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,42%

Galerie online výherního automatu Better Wilds


Jak na online slot Better Wilds?

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Better Wilds poskytnou až 25 výherních variant. Better Wilds je moderním online slotem s možností sázky až do výše 900 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Nečekanou výhru může na automatu Better Wilds umožnit také symbol Wild.

V jakém casinu je možné si zahrát Better Wilds

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se