Automat

Online automat Bicicleta


Bicicleta

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Bicicleta | Jak hrát zdarma

Bicicleta je online slot se sportovními symboly, jde tématem o moderní výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 25 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 200 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Tři symboly Free Spins na hracím poli spustí 8 volných zatočení zdarma.

Bicicleta – informace o online automatu

Bicicleta
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,30%

Výherní Automat Bicicleta – prohlédněte si jej


Bicicleta, jak ovládat?

Výherních možností na online slotu Bicicleta je celkem 25 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Bicicleta, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Nečekanou výhru mohou na automatu Bicicleta umožnit také symboly Wild a Free-Spin.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Bicicleta

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se