Automat

Online automat Big Kahuna


Big Kahuna

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Big Kahuna | Jak hrát zdarma

Old School online sloty reprezentuje výherní slot Big Kahuna, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 9 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 200 Kč. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Univerzální Big Kahuna nahradí jakýkoliv herní symbol.

Souhrn parametrĹŻ online slotu Big Kahuna

Big Kahuna
Výrobce: Microgaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 20105
Výhernost: 96,16%

Screeny z online automatu Big Kahuna


Ovládání a hra na slotu Big Kahuna

Výherních možností na online automatu Big Kahuna je celkem 9 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Big Kahuna umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 200 Kč na otočku. Výhry na online výherním automatu Big Kahuna vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Kde si zahrát na online slotu Big Kahuna

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se