Online automat Book of Kings


Book of Kings

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Book of Kings | Jak hrát zdarma

Online Automat Book of Kings se funkčností řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Fortuna. Automat Book of Kings to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 3 až do 600 Kč nabízí až 10 výherních linií. Žolíkový symbol Had a kniha zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Kniha, získáváte 10 otočení zdarma.

Souhrn parametrů výherního automatu Book of Kings

Book of Kings
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 3
Maximální sázka: 600
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,63%

Koukněte se na online slot Book of Kings


Ovládání a hra na slotu Book of Kings

Book of Kings slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 10 výherních možností. Klasický online automat Book of Kings nabízí sázku až 600 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Z vysoké výhry se na automatu Book of Kings můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Book of Kings

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se