Online automat Captain’s Treasure


Captain's Treasure

Captain’s Treasure

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Captain’s Treasure | Jak hrát zdarma

Online Výherní Automat s pirátskými symboly, to je klasický online výherní automat Captain’s Treasure. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Fortuny. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 9 výherních linií. Minimální sázka je 0,01 Kč a maximum je 45 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Online Výherní Automat Captain’s Treasure a jeho údaje

Captain’s Treasure
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
MinimĂĄlnĂ­ sĂĄzka: 0,01
MaximĂĄlnĂ­ sĂĄzka: 45
Maximålní výhra: 500000
Výhernost: 97,06%

Online Automat Captain’s Treasure – podívejte se na něj


Ovládání a hra na slotu Captain’s Treasure

Výherních možností na online automatu Captain’s Treasure je celkem 9 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Klasický online výherní automat Captain’s Treasure nabízí sázku až 45 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Captain’s Treasure můžete také díky symbolu Wild.

Kde si zahrát na online slotu Captain’s Treasure

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se