Online automat Čertovská jízda


Čertovská jízda

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Čertovská jízda | Jak hrát zdarma

Moderní výherní automat Čertovská jízda jehož hlavním motivem jsou ovoce. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Sazky. Automat Čertovská Jízda má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí. Štěstí vám může přinést symbol Bonus. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, spouští deset Free Spinů.

Online Slot Čertovská jízda a jeho údaje

Čertovská jízda
Výrobce: Synot
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95% – 97%

Galerie online výherního automatu Čertovská jízda


Ovládání online výherního automatu Čertovská jízda

Na výherním automatu Čertovská jízda je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Moderní online výherní automat Čertovská jízda nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Čertovská jízda můžete také díky symbolům Bonus a Wild.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Čertovská jízda

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se