Online automat Crazy 7


Crazy 7

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Crazy 7 | Jak hrát zdarma

Old School online výherní automaty reprezentuje výherní automat Crazy 7, který vás pobaví v tématu se symboly BAR. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Fortuna. Výherní Automat Crazy 7 to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 3 až do 300 Kč nabízí až 3 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Online Automat Crazy 7 a jeho údaje

Crazy 7
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 3
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 40000
Výhernost: 96,98%

Koukněte se na online automat Crazy 7


Hraní výherního automatu Crazy 7

Tři hrací řady na třech válcích nabídnou až 3 výherní možnosti. Na old school online výherním automatu Crazy 7 si můžete spustit auto-spin a vsadit od 3 Kč až do 300 Kč na jednu otočku. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Crazy 7

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se