Automat

Online automat Energoonz


Energoonz

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Energoonz | Jak hrát zdarma

Online slot Energoonz s pohádkovými symboly se řadí mezi moderní online výherní automaty. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Mnoho Shlukových výherních linií na pěti válcích a pěti hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 40 Kč. Po výhře následuje Respin, kterým získáte otočku zdarma.

Online Automat Energoonz a jeho údaje

Energoonz
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 40
Maximální výhra: 411561
Výhernost: 96,69%

Screeny z výherního automatu Energoonz


Jak na online slot Energoonz?

Energoonz slot má pět válců a pět hracích řad, které nabízejí mnoho shlukových výherních možností. Jako každý moderní výherní automat i Energoonz umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 40 Kč.

Kde si zahrát automat Energoonz

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se