Automat

Online automat Ferris Wheel


Ferris Wheel

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Ferris Wheel | Jak hrát zdarma

Online Automat Ferris Wheel se řadí mezi klasické výherní automaty s ovocnými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Betor. Hrací Automat Ferris Wheel to je čtyři válce a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 900 Kč nabízí až 256 výherních linií. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Výherní Automat Ferris Wheel a jeho údaje

Ferris Wheel
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 4
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 900
Maximální výhra: 457200
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Obrázky ze hry z online slotu Ferris Wheel

Ferris Wheel
Ferris Wheel

Ovládání a hra na slotu Ferris Wheel

Až 256 výherních možností nabízí online výherní automat Ferris Wheel na čtyřech válcích a čtyřech herních řadách. Na klasickém online automatu Ferris Wheel můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 900 Kč na jedno otočení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Ferris Wheel můžete také díky symbolu Wild.

Výherní Automat Ferris Wheel, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se