Online automat Fire Blaze Golden: Amazing Factory


Fire Blaze Golden: Amazing Factory

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Fire Blaze Golden: Amazing Factory | Jak hrát zdarma

Hlavním motivem výherního automatu Fire Blaze Golden: Amazing Factory jsou pohádky, jde o klasický online automat. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Fortuna. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 6 Kč a maximum je 240 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 40 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 6x volné zatočení.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Fire Blaze Golden: Amazing Factory

Fire Blaze Golden: Amazing Factory
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6
Maximální sázka: 240
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,5%

Online Výherní Automat Fire Blaze Golden: Amazing Factory – prohlédněte si jej


Fire Blaze Golden: Amazing Factory, jak ovládat?

Na online automatu Fire Blaze Golden: Amazing Factory je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 40 výherních kombinací. Klasický online automat Fire Blaze Golden: Amazing Factory nabízí sázku až 240 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Fire Blaze Golden: Amazing Factory také díky symbolům Wild a Scatter.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Fire Blaze Golden: Amazing Factory

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se