Online automat Jewels Quest 2


Jewels Quest 2

Hru spustĂ­te kliknutĂ­m na tlaÄŤĂ­tko Spustit hru nĂ­Ĺľe:

Spustit hru zdarma!


Jewels Quest 2 | Jak hrát zdarma

Online Automat Jewels Quest 2 s antickými symboly se řadí mezi klasický online automaty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Betor. Slot Jewels Quest 2 to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabízí až 20 výherních linií. Po výhře následuje Respin, kterým získáte otočku zdarma. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí.

Parametry online slotu Jewels Quest 2

Jewels Quest 2
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Obrázky ze hry z online výherního automatu Jewels Quest 2

Jewels Quest 2
Jewels Quest 2

Ovládání a hra na slotu Jewels Quest 2

Výherních možností na online automatu Jewels Quest 2 je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Jewels Quest 2 umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Překvapivé výhry může na slotu Jewels Quest 2 přinést také symbol Wild.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Jewels Quest 2

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

JeštÄ› nemáte svĹŻj Vegas účet u sázkovĂ© kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvoĹ™te jej co nejdříve. Tipsport právÄ› teÄŹ nabĂ­zĂ­ novÄ› příchozĂ­m hráčům vstupnĂ­ bonus aĹľ 5 150 KÄŤ. 150 korun zĂ­skáte za dokonÄŤenĂ­ registrace a bonus aĹľ 5 000 KÄŤ za prvnĂ­ vklad.

Registrovat se