Automat

Online automat King of Cards


King of Cards

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


King of Cards | Jak hrát zdarma

Old School online výherní automaty reprezentuje slot King of Cards, který vás pobaví v tématu s karetními symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Fortuna. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot King of Cards. Za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabídne až 10 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol JOKER, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 15 otočení zdarma.

Údaje online automatu King of Cards

King of Cards
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 93,59% – 95,13%

Online Výherní Automat King of Cards – podívejte se na něj


Jak na online slot King of Cards?

Až 10 výherních možností nabízí online automat King of Cards na pěti válcích a třech herních řadách. Old School online automat King of Cards nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Překvapivé výhry mohou na slotu King of Cards přinést také symboly Wild a Scatter.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu King of Cards

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se