Online automat Lord of The Ocean


Lord of The Ocean

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Lord of The Ocean | Jak hrát zdarma

Moderní online automat Lord of The Ocean jehož hlavním motivem jsou báje. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Fortuna. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 50 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol Scatter, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter10 Free spinů.

Online Automat Lord of The Ocean a jeho parametry

Lord of The Ocean
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 93,28% – 95,10%

Online Automat Lord of The Ocean – podívejte se na něj


Hraní online výherního automatu Lord of The Ocean

Výherních možností na online automatu Lord of The Ocean je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Lord of The Ocean, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Překvapivé výhry mohou na slotu Lord of The Ocean přinést také symboly Wild a Scatter.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Lord of The Ocean

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se