Automat

Online automat Merry Xmas


Merry Xmas

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Merry Xmas | Jak hrát zdarma

Merry Xmas je online slot s vánočními symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. Online slot Merry Xmas má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 187,5 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Štěstí vám může přinést symbol Bonus. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, přinese vám výhru ve výši až 150 násobku vaší vsazené částky.

Jaké jsou parametry online automatu Merry Xmas

Merry Xmas
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 187,5
Maximální výhra: 329287,5
Výhernost: 95,78%

Koukněte se jak vypadá výherní automat Merry Xmas


Jak na výherní automat Merry Xmas?

15 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Merry Xmas. Jako každý moderní online slot i Merry Xmas umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 187,5 Kč. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus a Wild.

Kde je možné si zahrát slot Merry Xmas

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se