Automat

Online automat Mighty Sphinx


Mighty Sphinx

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Mighty Sphinx | Jak hrát zdarma

Online výherní automat Mighty Sphinx se symboly Egypta se řadí mezi klasický online výherní automaty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Sazka. 50 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Mighty Sphinx – souhrn údajů o výherním automatu

Mighty Sphinx
Výrobce: Neogames
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 93,00%

Koukněte se na výherní automat Mighty Sphinx


Jak na online slot Mighty Sphinx?

Až 50 výherních možností nabízí online výherní automat Mighty Sphinx na pěti válcích a třech herních řadách. Jako každý klasický online výherní automat i Mighty Sphinx umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 1000 Kč. Nečekanou výhru mohou na automatu Mighty Sphinx umožnit také symboly Wild a Scatter.

Kde je možné si zahrát slot Mighty Sphinx

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se