Automat

Online automat Rocket Fellas


Rocket Fellas

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Rocket Fellas | Jak hrát zdarma

Rocket Fellas se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem jsou diamanty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Sazka. Automat Rocket Fellas to je pět válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2,5 až do 50 Kč nabízí až 30 výherních linií. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Bonus, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Výherní Automat Rocket Fellas a jeho údaje

Rocket Fellas
Výrobce: Thunderkick
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 366250
Výhernost: 96,1%

Koukněte se jak vypadá výherní automat Rocket Fellas


Ovládání a hra na automatu Rocket Fellas

30 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí online automat Rocket Fellas. Rocket Fellas, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Překvapivé výhry mohou na slotu Rocket Fellas přinést také symboly Wild a Scatter.

Kde si zahrát automat Rocket Fellas

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se