Online automat Rome & Glory


Rome & Glory

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Rome & Glory | Jak hrát zdarma

Online Slot s antickými symboly, to je old school výherní automat Rome & Glory. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Fortuna. Online výherní automat Rome & Glory má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,05 a maximum je 1000 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Údaje online automatu Rome & Glory

Rome & Glory
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,36%

Obrázky ze hry z výherního automatu Rome & Glory

Rome & Glory
Rome & Glory

Rome & Glory, jak ovládat?

Výherních možností na online slotu Rome & Glory je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Rome & Glory je old school online slotem s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Rome & Glory

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se