Automat

Online automat Sea Hunter


Sea Hunter

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Sea Hunter | Jak hrát zdarma

Klasický online slot Sea Hunter jehož hlavním motivem jsou mořský svět. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Online Automat Sea Hunter má tři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 0,05 a maximum je 500 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Informace o online slotu Sea Hunter

Sea Hunter
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 460000
Výhernost: 96,64%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Sea Hunter


Hraní online výherního automatu Sea Hunter

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 5 výherních variant. Jako každý klasický online výherní automat i Sea Hunter umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,05 Kč a 500 Kč. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Výherní Automat Sea Hunter, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se