Automat

Online automat Seasons (2)


Seasons (2)

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Seasons (2) | Jak hrát zdarma

Seasons (2) je online výherní automat se symboly zvířat, jde tématem o moderní online výherní automat. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu a online sázková kancelář Betoru. Automat Seasons (2) nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 50 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 1000 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte 10 free-spinů.

Parametry online výherního automatu Seasons (2)

Seasons (2)
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Výherní Automat Seasons (2) – prohlédněte si jej

Seasons (2)
Seasons (2)

Jak na výherní automat Seasons (2)?

Seasons (2) slot má pět válců a čtyři hrací řady, které nabízejí 50 výherních možností. Seasons (2), což je moderní online slot s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Výhry na výherním automatu Seasons (2) vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Kde si zahrát automat Seasons (2)

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se