Automat

Online automat Secret of the Castle


Secret of the Castle

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Secret of the Castle | Jak hrát zdarma

Moderní online slot Secret of the Castle jehož hlavním motivem jsou středověk. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Fortuna. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a čtyři válce. Jejich kombinace nabízí až 81 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte 10 free-spinů.

Souhrn informací o online slotu Secret of the Castle

Secret of the Castle
Výrobce: Adell
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 4
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00%

Galerie výherního automatu Secret of the Castle

Secret of the Castle
Secret of the Castle

Jak na online výherní automat Secret of the Castle?

Tři hrací řady v kombinaci se čtyřmi válci na online výherním automatu Secret of the Castle poskytnou až 81 výherních variant. Moderní online slot Secret of the Castle nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Secret of the Castle také díky symbolům Bonus a Wild.

Kde si zahrát automat Secret of the Castle

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se