Automat

Online automat Super Reels Deluxe


Super Reels Deluxe

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Super Reels Deluxe | Jak hrát zdarma

Online slot Super Reels Deluxe se řadí mezi old school online výherní automaty s ganksterskými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Betor. Online slot Super Reels Deluxe má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 40 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 450 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Údaje online slotu Super Reels Deluxe

Super Reels Deluxe
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 450
Maximální výhra: 495000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Podívejte se na online automat Super Reels Deluxe

Super Reels Deluxe
Super Reels Deluxe

Ovládání online automatu Super Reels Deluxe

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 40 výherních variant. Jako každý old school online slot i Super Reels Deluxe umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 450 Kč. Z vysoké výhry se na automatu Super Reels Deluxe můžete radovat také díky symbolu Wild.

Kde si můžete zahrát online automat Super Reels Deluxe

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se