Automat

Online automat X Zodiac


X Zodiac

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


X Zodiac | Jak hrát zdarma

Online Automat s bájnými symboly, to je old school online automat X Zodiac. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Fortuny. Hrací Automat X Zodiac to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabízí až 5 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Souhrn informací o online slotu X Zodiac

X Zodiac
Výrobce: Adell
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94%

Výherní Automat X Zodiac – prohlédněte si jej

X Zodiac
X Zodiac

Hra a ovládání online automatu X Zodiac

5 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot X Zodiac. Na old school výherním automatu X Zodiac si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online výhernímho automatu X Zodiac je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Kde si můžete zahrát online automat X Zodiac

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se