Automat

Online hrací automat After Dark


After Dark

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


After Dark | Test automatu online

Klasické online výherní automaty reprezentuje výherní automat After Dark, který vás pobaví v tématu s upířími symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor. Slot After Dark nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 5 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 1000 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Údaje výherního automatu After Dark

After Dark
Výrobce: E-Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Betor
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00 – 97,00 %

Několik obrázků ze hry výherního automatu After Dark

After Dark
After Dark

After Dark, jak ovládat?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu After Dark poskytnou až 5 výherních variant. Na klasickém online automatu After Dark můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu After Dark můžete také díky symbolu Wild.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu After Dark

Tipsport Vegas

Internetové casino Vegas sázkové kanceláře Tipsport má ve své nabídce okolo 400 online výherních automatů včetně této, o které jste si přečetli recenzi. Vyzkoušejte si tento slot u Tipsportu a zapojte se do Vegas turnajů, ve kterých se soutěží o tučné výhry a několik zatočení zdarma na online slotech.

Ještě nemáte svůj Vegas účet u sázkové kanceláře Tipsport? Neváhejte a vytvořte jej co nejdříve. Tipsport právě teď nabízí nově příchozím hráčům vstupní bonus až 5 150 Kč. 150 korun získáte za dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Registrovat se