Automat

Online hrací automat American Dad


American Dad

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


American Dad | Test automatu online

Hlavním motivem výherního automatu American Dad je film, jde o klasický online slot. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Fortuna. Automat American Dad nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 40 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,4 Kč a maximálně až 200 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Jaké jsou parametry online slotu American Dad

American Dad
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,4
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,19%

Online Slot American Dad – podívejte se na něj


Hra a ovládání online slotu American Dad

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 40 výherních variant. Klasický výherní automat American Dad nabízí sázku až 200 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Zábava při hraní online slotu American Dad je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Kde si zahrát automat American Dad

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se