Online hrací automat Arcader


Arcader

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Arcader | Test automatu online

Výherní Automat s ovocnými symboly, to je old school online automat Arcader. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Sazky. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 500 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 3x, spustí devět Free Spinů.

Parametry výherního automatu Arcader

Arcader
Výrobce: Thunderkick
Najdete v casinech: Sazka
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 486500
Výhernost: 96,10%

Screeny z online výherního automatu Arcader

Arcader
Arcader

Jak se hraje slot Arcader?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 15 výherních možností. Na old school online slotu Arcader můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do výše 500 Kč na jedno otočení. Zábava při hraní online automatu Arcader je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild.

Kde si můžete zahrát online automat Arcader

Sazka Hry

Akciová společnost Sazka je známá hlavně díky svým loteriím a stíracím losům. V roce 2018 spustila internetové casino Sazka Hry, ve kterém naleznete několik online automatů, které se dají hrát pouze tam. Třeba je to právě tento výherní automat, tak rychle do Sazka Her!

Ještě nemáte registraci v online casinu Sazka Hry? Vytvořte si ji co nejdříve, Sazka totiž nabízí vstupní bonus až 5 300 korun! 300 obdržíte za úplné dokončení registrace a bonus až 5 000 Kč můžete získat ke svému prvnímu vkladu.

Registrovat se