Online hrací automat Arthur’s Fortune


Arthur’s Fortune

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Arthur’s Fortune | Test automatu online

Arthur’s Fortune je online výherní automat se středověkými symboly, jde tématem o moderní online slot. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Fortuna. Výherní Automat Arthur’s Fortune to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 35 Kč nabízí až 20 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Skvělý symbol WILD, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 7 otočení zdarma.

Informace o online slotu Arthur’s Fortune

Arthur’s Fortune
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 35
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,2%

Koukněte se na výherní automat Arthur’s Fortune


Ovládání a hra na slotu Arthur’s Fortune

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Arthur’s Fortune poskytnou až 20 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Arthur’s Fortune umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 35 Kč na otočku. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Kde si můžete zatočit na online automatu Arthur’s Fortune

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se