Online hrací automat Autumn Queen


Autumn Queen

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Autumn Queen | Test automatu online

Hlavním motivem výherního automatu Autumn Queen jsou zvířata, jde o old school online výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Fortuna. 40 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2 až do 800 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 5x, vyhráváte 5 otoček zdarma.

Parametry online výherního automatu Autumn Queen

Autumn Queen
Výrobce: Novomatic
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 800
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,09%

Podívejte se na výherní automat Autumn Queen


Ovládání a hra na slotu Autumn Queen

Až 40 výherních možností nabízí výherní automat Autumn Queen na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Na old school online výherním automatu Autumn Queen si můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do 800 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online výhernímho automatu Autumn Queen je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Autumn Queen výherní automat, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se