Online hrací automat Blind Wild


Blind Wild

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Blind Wild | Test automatu online

Hlavním motivem online výherního automatu Blind Wild je ovoce, jde o moderní online výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Fortuna. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a tři válce. Jejich kombinace nabízí až 5 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede deset Free-spinů.

Online Automat Blind Wild a jeho údaje

Blind Wild
Výrobce: Adell
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 94,00%

Online Výherní Automat Blind Wild – prohlédněte si jej


Blind Wild, jak ovládat?

Tři hrací řady na třech válcích nabídnou až 5 výherních možností. Na moderním online automatu Blind Wild můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Výhry na online výherním automatu Blind Wild vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Kde si můžete zatočit na online slotu Blind Wild

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se