Online hrací automat Blood Moon Wilds


Blood Moon Wilds

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Blood Moon Wilds | Test automatu online

Moderní online sloty reprezentuje výherní automat Blood Moon Wilds, který vás pobaví v tématu s symboly fantasy. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Fortuna. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2,5 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pokud se symbol Free Spins objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 7 volných zatočení zdarma.

Parametry online slotu Blood Moon Wilds

Blood Moon Wilds
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,2%

Galerie online výherního automatu Blood Moon Wilds


Jak na online automat Blood Moon Wilds?

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat Blood Moon Wilds. Blood Moon Wilds, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní výhernímho automatu Blood Moon Wilds je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Free-Spin.

Kde si zahrát automat Blood Moon Wilds

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se