Automat

Online hrací automat Bonus Bears


Bonus Bears

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Spustit hru níže:

Spustit hru zdarma!


Bonus Bears | Test automatu online

Online Automat Bonus Bears se řadí mezi old school výherní automaty s pohádkovými symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Fortuna. Automat Bonus Bears nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2,5 Kč a maximálně až 25 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Když se symbol Free Spins objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 10 volných zatočení zdarma.

Bonus Bears – informace o online automatu

Bonus Bears
Výrobce: Playtech
Najdete v casinech: Fortuna
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 25
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,17%

Galerie online výherního automatu Bonus Bears

Bonus Bears
Bonus Bears

Ovládání online automatu Bonus Bears

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Bonus Bears poskytnou až 10 výherních variant. Jako každý old school online slot i Bonus Bears umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2,5 Kč a 25 Kč. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Bonus Bears také díky symbolu a Free-Spin.

Bonus Bears výherní automat, kde si zahrát

Fortuna Vegas

Sázková kancelář Fortuna spustila v České republice své internetové casino jako první. Nyní má ve svém inventáři více než 300 online slotů od různých výrobců hazardních her, a některé z nich nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat za reálné peníze, přejděte do internetového casina Fortuna Vegas.

Ještě nejste zaregistrovaní u sázkové kanceláře Fortuna? Neváhejte a učiňte tak co nejdřív, protože Fortuna právě teď nabízí registrační bonus až 800 Kč! 300 Kč obdržíte za dokončení registrace a bonus až 500 Kč získáte k prvnímu vkladu.

Registrovat se